Inwestycje

Rainbow Tours
Elephant Capital jest jednym z największych akcjonariuszy (11,3%) giełdowego touroperatora Rainbow Tours. Rainbow Tours to trzecia pod względem wartości obrotów firma turystyczna w Polsce (w 2019 skonsolidowana sprzedaż osiągnęła wartość niemal 1,8 mld PLN, ze względu na epidemię Covid-19 spółka wypracuje znacznie niższe przychody, które nie przekroczą 600 mln. W 2021 spodziewane jest odbicie na rynku usług podróżniczych.
Zobacz stronę Rainbow Tours
Time Out Clinic
Elephant Capital inwestuje w nowe firmy, przykładem jest Time Out Clinic (branża beauty), która uzyskała wstępne finansowanie w wysokości 200.000 pln a docelowo nawet do 500.000 pln. Spółka Elephant Capital rozszerza dzięki temu portfolio firm zależnych na zupełnie nowe a niezmiernie ciekawe obszary działalności.
Zobacz stronę Time Out Clinic
Prios
Pirios S.A. to producent oraz integrator rozwiązań teleinformatycznych, umożliwiających wsparcie procesów obsługi Klienta oraz zwiększenie efektywności organizacji. Od lat firma wspiera przedsiębiorstwa i instytucje publiczne w zapewnieniu skuteczną obsługi ich Klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem automatyzacji obsługi procesów masowych, w tym wdrożeń botów. Udział Elephant Capital w kapitale akcyjnym spółki nie przekracza 9,99%.
Zobacz stronę Prios