Nieruchomości

Cotton House
W styczniu 2020 uruchomiliśmy aparthotel Cottonhouse, zlokalizowany w centrum Łodzi, przy parku Poniatowskiego. 29 pięknych apartamentów (pełne wyposażenie, całodobowa recepcja, parking/garaż) czeka na gości. Wysoka ocena(9.4) na Booking.com jest napewno zasłużona :)
Odwiedź cottonhouse.pl
Apartamenty pomorska
Wygodne apartamenty dla studentów, w pobliżu CKD i CSK UMED, kampus UŁ (stadion AZS, Wydział Prawa, Biologii, Chemii, Informatyki). Wszystkie o powierzchni ok. 42 m2, wykończone w wysokim standardzie, w eleganckiej jasno-szarej tonacji. W apartamencie salon połączony z aneksem kuchennym i częścią jadalną, sypialnia, łazienka z wc i balkon. Apartamenty są w pełni wyposażone i umeblowane (pralka, smartTV, mikrofala, płyta, czajnik, sztućce, garnki itd.)
Projekt Tangalle
Dwie działki o łącznej powierzchni 2,5 hektara (2 hektary z linią brzegową i 0,5 hektara na infrastrukturę techniczną przy drodze) zlokalizowane niedaleko Tangalle (południowa Sri Lanka). Linia brzegowa o długości ponad 120 metrów. Dziewicza plaża, doskonała lokalizacja pod hotel typu villa z restauracją, basenem i centrum spa. dojazd z lotniska w Colombo około 3 godzin, przy czym budowana jest autostrada z Matara do Humbantota, a wtedy czas przejazdu skróci się do 2 godzin. w Humbantota (około godziny jazdy od Tangalle) powstaje drugie lotnisko międzynarodowe oraz port morski (część jedwabnego szlaku finansowanego i promowanego przez Chiny). Planowany początek budowy to pierwszy kwartał 2022. Wartość działki szacowana na 2 mln USD a całość inwestycji na 5 mln USD. Spółka Elephant Capital posiada (zgodnie z lokalnym prawem) 49% w projekcie.
Projekt Kandy
Hotel położony w dżungli, na wzgórzu ponad Kandy, czyli dawną stolica Sri Lanki z najsłynniejsza świątynią buddyjską na wyspie - Świątynią Zęba Buddy. Na działce o powierzchni około 1,5 ha powstaje hotel (docelowo 40-60 stylowych pokoji), restauracją, basenem oraz dużym centrum spa. Przepiękny widok na dolinę i pola ryżowe, doskonałe miejsce na wyciszenie i medytacje. Otwarcie hotelu w listopadzie 2021, zaawansowanie budowy to 80% a docelowa inwestycja to wartość ponad 3 mln usd.